Kurs przez internet Profesjonalny tarocista Zapraszamy w kwietniu 2024

Naucz się astrologii razem z nami!

Największa oferta kursów i warsztatów online. Dogodne godziny. Możliwość uczestniczenia w kursach na żywo i odsłuchiwania nagrań. Co roku kilkadziesiąt osób zdobywa dyplom naszej szkoły.

Etapy nauki w Warszawskiej Szkole Astrologii

Warszawska Szkoła Astrologii, którą założyłyśmy w 1999 roku, to miejsce, w którym możesz się nauczyć astrologii w praktyce przez Internet. Oferujemy największy wybór kursów i warsztatów astrologicznych ONLINE. Program nauki astrologii podzieliłyśmy na trzy etapy:

1. Poziom dla początkujących

• Kurs Astrologia dla początkujących zawsze jesienią
  • Kurs Astrologia prognostyczna zawsze zimą

2. Poziom dla zaawansowanych

• Kurs Astrologia partnerska
  • Kurs Astrologia horarna w praktyce
  • Kurs Astrologia elekcyjna
  • Kurs Solariusze
  • Kurs Progresje sekundarne
  • Kurs Astrologia psychologiczna
  • Kurs Magia planetarna
  • Kurs Astrologia podróży i emigracji
  • Kurs Astrologia klasyczna
  • Kurs Mapa nieba
  • Kurs Astrologia hellenistyczna

Terminy kursów znajdziesz w bieżącym programie naszej szkoły na www.szkolaastrologii.pl

3. Poziom dla profesjonalnych astrologów

• Kurs Zaawansowana interpretacja horoskopu

Na kursie uczymy pogłębionej interpretacji horoskopu w ujęciu praktycznym: od horoskopu urodzeniowego po prognozę krótko i długoterminową.

• Kurs Profesjonalny astrolog

Kurs przygotowuje do samodzielnej pracy z klientami, kończy się egzaminem i uzyskaniem certyfikatu profesjonalnego astrologa wydawanego przez Warszawską Szkołę Astrologii. Podczas kursu przerabiamy scenariusze różnych sesji z klientami, dzielimy się naszą kilkudziesięcioletnią praktyką oraz omawiamy organizacyjną i techniczną stronę pracy astrologa. Na kurs przyjmowane są osoby, które ukończyły co najmniej po jednym kursie z pierwszego i drugiego poziomu w naszej szkole oraz są po kursie „Zaawansowana interpretacja horoskopu”.

Warsztaty astrologiczne dla początkujących i zaawansowanych

Zapraszamy w czwartki od 19.00 do 21.00

Szczegółowy program znajdziesz na www.szkolaastrologii.pl

Serdecznie zapraszamy!

Izabela Podlaska-Konkel i Miłosława Krogulska

Zajęcia przez internet

Napisz do nas mail, a wyślemy ci link do strony, gdzie odbywają się wykłady. Nie musisz niczego instalować, aby brać udział w zajęciach online.Wystarczy wejść w otrzymany link, wpisać swoje imię oraz e-mail i zostaniesz przekierowany automatycznie na stronę wydarzenia.

W wykładach możesz uczestniczyć na żywo, a także zapisać się na nagranie, jeśli nie możesz być obecny osobiście. W cenę kursów i warsztatów wliczony jest koszt nagrania.

Nadajemy w jak najlepszej jakości dźwięku i obrazu. Jednak jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnik zajęć musi mieć:

1. sprawny komputer/tablet/telefon z dostępem do Internetu,
  2. konto e-mail do korespondencji.

Miłosława Krogulska

Miłosława Krogulska ma Słońce i Księżyc w Bliźniętach oraz ascendent w znaku Skorpiona. Jest astrologiem, dziennikarką oraz nauczycielem astrologii i tarota.

Izabela Podlaska-Konkel

Izabela Podlaska-Konkel ma Słońce w znaku Skorpiona, Księżyc w Wadze i ascendent w Bliźniętach. Specjalizuje się w astrologii partnerskiej, biznesowej i elekcyjnej. Prowadzi blog pod adresem izabelapodlaska.pl

Zapraszamy na nasze profile: